Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Świat

1 stycznia 2012 początkiem DYKTATURY DEMOKRACJI w USA ?

 

 

 

Czy 1 stycznia 2012 jest początkiem DYKTATURY DEMOKRACJI w USA? 


 
Jeszcze w sylwestra 2011 roku składając inwestorom korzystającym z serwisu giełdowego amerbroker.pl życzenia, ironizowałem, że zapowiadany koniec świata 2012 roku przeżyjemy zapewne równie szczęśliwie jak poprzednie daty zagłady.

 
Niestety myliłem się. Wystarczyło przeżyć jeden dzień więcej i już dzisiaj wiemy, że koniec świata nastąpił 1 stycznia 2012 roku. Przynajmniej koniec świata w Stanach Zjednoczonych.  Co to takiego się stało, że wyciągam tak śmieszne wydawałoby się wnioski ?  Przecież w mediach nie było żadnej szokującej informacji która usprawiedliwiałaby wyciągnięcie takich spostrzeżeń. No właśnie, ach te …. „wolne media”. 
 
Wieczorem 1 stycznia 2012 prezydent USA – Laureat Pokojowej Nagrody Nobla - Barack Hussein Obama, podpisał najważniejszą ustawę od ponad 220 lat, czyli od 25 września 1789 roku. A jaki dokument ustanowiono wówczas?
 
Otóż 25 września 1789 roku Kongres Stanów Zjednoczonych zatwierdził listę 10 poprawek do konstytucji USA znanych pod nazwą Bill of Rights. Prawdziwy powód do dumy obywateli tego kraju. Od tego momentu Ameryka była niekwestionowanym liderem wolności i demokracji. Prawdziwą ziemią obiecaną.
 
Te dziesięć poprawek do konstytucji US gwarantowało prawdziwe swobody i wolności obywatelskie. Większość ówczesnego świata mogła jedynie marzyć o takich prawach. Bill of Rights gwarantowała prawo do własności prywatnej, wolności wyznania i sumienia, wolności prasy i swobody wypowiedzi, prawo do swobodnego gromadzenia się oraz prawo do posiadania i noszenia broni.
Do 31 grudnia 2011 roku Amerykanie mieli też prawo bycia dumnymi z tych wolności. A co się stało 1 stycznia 2012 roku ? Otóż 1 stycznia nastąpił koniec świata w Ameryce. To data która w historii będzie datą przełomową, będzie cezurą dzielącą okres wolności od czasów zniewolenia. 
 
Wojna w Ameryce ?


Wieczorem 1 stycznia 2012 roku prezydent Stanów Zjednoczonych w wielkiej tajemnicy podpisał „The National Defense Authorization Act” (NDAA).  Informacja o tym wydarzeniu pojawiła się tylko na jednym z portali w Teksasie, ale po kilku godzinach została zdjęta. Przez kilka godzin po podpisaniu dokumentu pracownicy ONZ gorączkowo komentowali między sobą ten fakt, a cechą charakterystyczną tego wieczoru były nagminnie  przerywane rozmowy telefoniczne oraz połączenia SKYPE. Nie wiem czy tego dnia było to normą w całych Stanach czy tylko w tej placówce. Możliwe, że był to zbieg okoliczności – ale jeśli tak to trochę dziwny.
 
Dzisiaj mamy 3 stycznia i w żadnym z oficjalnych mediów nie ma nadal ŻADNEJ informacji na ten temat. Prawdopodobnie jako pierwsi w Polsce podajemy te fakty. Tymczasem w cieniu sylwestrowych zabaw tłumów wielcy tego świata  przygotowują się w sposób prawny do realizacji swoich planów. 
 
Nowa Era w Ameryce !
 
1 stycznia 21012 roku umarła w Ameryce wolność. Rozpoczęła się Nowa Era. Era Dyktatury Demokracji.  Podpisany przez Obamę „The National Defense Authorization Act” w praktyce unieważnia pierwszych dziesięć poprawek do Konstytucji Stanów Zjednoczonych. Ustawa deklaruje Amerykę polem walki gdzie każdy obywatel amerykański może zostać aresztowany, osadzony w więzieniu, torturowany a nawet zabity bez procesu. Nie trzeba być nawet oskarżonym gdyż dzięki nowemu prawu które podpisał Obama wojsko i służby policyjne mogą bez powiadamiania rodziny przeprowadzać tajne porwania podejrzanych osób. 

Wcześniej projekt ustawy napisany potajemnie przez Senatora Carla Levina  i Johna McCaina, został przepchnięty za zamkniętymi drzwiami na posiedzeniu komisji bez żadnego czytania  !
 
Obama zrobił wielki krok w kierunku wojny domowej w Ameryce. W takiej sytuacji wydaje się ona być nieunikniona, wydaje się być tylko kwestią czasu. Możemy się zakładać czy nastąpi już w tej dekadzie czy dopiero w następnej. Teraz oczekuję wkraczania US na etap poszukiwania kolejnych wrogów aby ograniczać wolności obywatelskie w praktyce. O terroryzm oskarżyć można KAŻDEGO. Z doświadczenia wiemy że "zaplutym karłem reakcji" może być każdy kto nie jest z nami. Najlepszymi wrogami są tacy których można długo ścigać i trudno będzie ich złapać. 

 

FEMA  - zapamiętajcie tę nazwę  

To będzie instytucja która już za kilka lat może przejąć absolutną, totalną i niczym nie ograniczoną władzę w Stanach Zjednocznych. Nie chciałbym być złym prorokiem ale obawiam się, że prezydent Obama najprawdopodopodobniej wprowadza świat w erę faszymu, totalitaryzmu i dyktatury władzy.

 

Ameryka. Od wolności do faszyzmu.

http://www.youtube.com/watch?v=kHcr5bq7Jv8&feature=relmfu


 

Grzegorz Nowak
Serwis giełdowy  www.amerbroker.pl
 
 
  • Źródłem wiadomości są informacje bezpośrednie od amerykańskich pracowników ONZ w Nowym Jorku
  • Z uwagi na wagę publikowanych informacji wyrażam zgodę na rozpowszechnianie wiadomości umieszczanych na stronach otwartych serwisu giełdowego amerbroker.pl za wyjątkiem analiz publikowanych w serwisie zamkniętym

 

 Komentarze

[2012-01-04] Prorok
Czy Obama dożyje do końca swojej kadencji ?

[2012-01-04] Alupin
Źródło już dostępne w sieci ;) http://en.wikipedia.org/wiki/National_Defense_Authorization_Act_for_Fiscal_Year_2012 Alupin

[2012-01-04] s
http://newworldorder.com.pl/artykul,3244,USA-Wojna-przeciwko-Amerykanom-oficjalnie-zatwierdzona Pozdrawiam, s.

[2012-01-04] Wielki stary Miś
Czyli najważniejsza dla świata informacja o znaczeniu epokowym dostępna jedynie w kilku mediach niszowych na świecie. W oficjalnych mediach zero informacji. Gdzie my żyjemy ?

[2012-01-04] G Nowak
:) Prorok, bardzo dobre pytanie, bo z jednej strony może się narazić wielu szaleńcom starego wolnościowego typu a zdrugiej strony widać, że Obama to tylko figurant który zrobił chyba już to co najważniejsze, więc mogą go usunąć jego mocodawcy. Możliwe, że ma jeszcze tylko jedną dużą rzecz do zrobienia i będzie już zupełnie zbyteczny. Wywołać wojnę z Iranem. Misiu, żyjemy w Matrixie.

[2012-01-04] kuba
Żyjemy w świecie, w którym SLD domaga się reakcji rządu polskiego na "potworne" wydarzenia na Węgrzech i spalenie Orbana na stosie :-). To wojnę z Irakiem mamy gwarantowaną.

[2012-01-04] ważny gość
Rozsyłajcie ten artykuł wszystkim znajomym i wstawiajcie linki gdzie się tylko da żeby jak najwięcej ludzi się dowiedziało co się dzieje na świecie a przede wszystkim co się stało w stanach.

[2012-01-04] obserwator
Jak pamiętam to najpierw fałszywie oskarżali Busha o chęć zamachu na wolności obywatelskie, a teraz sami to realizują. To właściwie dokładna kopia tego co się dzieje u nas - PO najpierw fałszywie oskarżała PiS o ograniczanie wolności słowa, chęć fałszowania wyborów, chęć zamachu stanu i masę innych rzeczy, a po dojściu do władzy sama ten "program" realizuje.

[2012-01-04] Dzola
Greg, czytam Cię od początku,czyli od około 6 lat, wszystko co piszesz się sprawdza, jesteśmy świadkami końca starej i początku nowej epoki, oczywiście dowiedzą się o tym dopiero nasze dzieci i wnuki, ale epoki kończą się raczej niepokojowo, czyżby najgorsze dopiero przed nami? Z wszelkich przepowiedni wielkich proroków, czy to religijnych, czy też świeckich, obecne czasy mają należeć do najtrudniejszych przed owymi zmianami. Czy w nie wierzyć czy nie, niewątpliwie coś jest na rzeczy, widać to między innymi w świecie finansów. Pozdrawiam. Dzola.

[2012-01-04] G Nowak
obserwator :) moim zdaniem trochę nadużywa Pan porównania naszego lokalnego podwórka gdzie łotry i cynicy z PiS opluwają się z łotrami i cynikami z PO. U nas w polityce jest totalne bagno ale w Stanach rozgrywa się wojna o kontrolę nad światem. To co stało się w Ameryce jest czymś tak przełomowym, że mało kto zdaje sobie z tego sprawę. To otwarcie drogi do wojny totalnej w Stanach z każdym kto będzie miał inny pogląd niż obowiązujące poglądy bądź będzie się sprzeciwiał decyzjom rządu. Proszę sie zastanowić co wiedzą władze amerykańskie, czego się spodziewają co będzie się dziać, że przygotowują sobie rozwiązania prawne o takiej skali. My tylko możemy się domyślać jak wielkich buntów społecznych spodziewa się rząd w US skoro szykuje rozwiązania o takim kalibrze. W jakimś kolejnym artykule będzie o FEMA - oficjalnej organizacji powołanej na czas kryzysu która ma już przygotowane setki obozów przejściowych i jest już przygotowana do internowania setek tysięcy ludzi. Oj, bardzo ciekawe czasy przed nami, a ludzie żyją w tak błogiej nieświadomości i niewiedzy karmieni papką oficjalnej propagandy.

[2012-01-04] Redaktor1966
Do rozesłania, zamieszczenia na forach: 01.05.2012 r. - Wprowadzenie racjonalnego ustroju http://www.racjonalnyrzad.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=23 Kluczem jest właściwa inwestycja – takie nagradzanie, umożliwianie, zachęcanie/osiągnięcie efektu pozytywnej lawiny. Wtedy już tego nie da się zatrzymać, bo przeszkody będą tylko jeszcze bardziej mobilizować.

[2012-01-04] obserwator
@G Nowak :) czy zauważył Pan niesamowite podobieństwo pierwszej zwycięskiej kampanii Obamy do pierwszej zwycięskiej kampanii PO? W Stanach to były praktycznie dokładnie te same numery przećwiczone przedtem w Polsce. Ta sama rozpętana medialna histeria, te same "wstydziki" co to u nas wstydziły się za PiS i Polskę, a tam za Busha i Amerykę, to samo potępianie przez tzw. "świat", oparcie się na tych samych "młodych-wykształconych" i "postępowych". Nawet w osobach samych wylansowanych liderów można dopatrzeć się istotnych podobieństw. Wiem że to zupełnie zwariowana teoria ale wygląda jakby jedna niewidzialna ręka kręciła tym interesem, a z nas zrobiła sobie jakiś poligon doświadczalny albo licho wie co.

[2012-01-04] Gość
bzdura !!!!!!!!!

[2012-01-04] Gość
Ludzie, nie siejcie paranoi. Może jestem ignorantem, ale naprawdę nie sądzę, aby miało nastąpić przejęcie totalnej władzy w Ameryce. Może nie rozumiem takich wielkich przedsięwzięć, ale przynajmniej nie zatruwam sobie życia myślami "o jeny, co to będzie". Serdecznie pozdrawiam.

[2012-01-05] myślący
@ gość, jesli chcesz zrobić coś dobrego dla innych to oddaj się dobrowolnie na pszeszczepy dla potrzebujących organy. Dam Ci dobrą radę, jak nie rozumiesz o czym się gdzieś mówi (czy pisze) to nie otwieraj gęby bo robisz z siebie większego durnia niż nim jesteś. I wcale nie chciałem Cię urazić.

[2012-01-05] stan
Tu sa fakty. Pisze o tym jeszcze przed zatwierdzeniem NY Times: http://www.nytimes.com/2011/12/15/us/politics/obama-wont-veto-military-authorization-bill.html a dalej Forbes już po podpisaniu przez Obame: http://www.forbes.com/sites/erikkain/2012/01/02/president-obama-signed-the-national-defense-authorization-act-now-what/ a tutaj sa teksty ustawy: http://thomas.loc.gov/cgi-bin/query/z?c112:S.1867: Amerykanie sa wsciekli na Obama. To sie skonczy dobrze.Ameryka staje sie byc panstwem policji.

[2012-01-05] Krakowiak
Panie Grzegorzu od kilku już lat korzytsam z Pana serwisu ale nie mogę się zgodzić z tym że Ameryka pójdzie w dyktaturę. Znam Pana poglądy, zawsze był pan niezależny i intrygował swoimi prognozami w większości rzeczywiście słusznie ale to nie mieści mi się w głowie. To kraj wolności od zawsze.

[2012-01-05] zmęczony
To naprawdę kiepski moment na lamowanie, panie myślący. Każdy ma prawo do własnego zdania w naszym kraju. Przynajmniej na razie.

[2012-01-05] Al
@Gość, posłuchaj myślącego i to w 100 % -ach ...

[2012-01-05] Despi
Braku mi suchych faktów, treści tego rozporządzenia, dekretu ... Pozdrawiam.

[2012-01-05] tańczący_z_fundami
Gregu - nie wiedziałem że popełnisz taki błąd: "Od tego momentu Ameryka była niekwestionowanym liderem wolności i demokracji." liderem DEMOKRACJI ? A jednak media wpływaja także na Ciebie. Jakiej demokracji, Ameryka była wtedy republiką a nie żadną durną demokracją, dlatego było tam dobrze. To jest właśiwie bardzo ciekawe, jak to się stało że z republiki stała się demokracją a wkrótce przekształci się w krwawą dyktaturę. a dokładnie juz jest krwawą dyktaturą tylko dla świata, a wkrótce będzie dla własnych obywateli, jeszcze mało kto sobie z tego zdaje sprawę. Ciekawe że większość krajów europejskich nazywa się republikami pomimo ustroju demokratycznego. Czy historia musi zatoczyc koło? Wracając do ustawy to piszesz że przepychał ją John McCain czy to nie ten główny "republikański" przeciwnik Obamy w ostatnich wyborach ? potwierdzałoby to że prawdziwy ośrodek władzy w USA leży poza organami państwowymi. No i jak to jest że zostaje uchwalone prawo sprzeczne z konstytucją. Rozumiem że tak jest w bananowej republice Polska ale w USA ? Każdy może ten akt zaskarżyć. Swoją droga ciekawa jest też historia najpierw prób obchodzenia konstytucji a potem jej całkowitego łamania, szczególnie ma to związek z transformacji republiki w demokrację.

[2012-01-05] stan
a to lista kongresmanow co i jak glosowali o tej ustawie http://clerk.house.gov/evs/2011/roll932.xml

[2012-01-05] polon
po 2 dniach juz jest tych informacji coraz wiecej ale w zasadzie tylko nadal w mediach peryferyjnych. Oficjalne media w wiekszosci nadal milcza. Tak jest i w USA i w Polsce. Tylnymi drzwiami dali wojsku i policji prawa zycia i smierci. Za 23 dni oficjalne media musza zajac jakies stanowisko w tej sprawie. Powinni bagatelizowac te ustawe i mowic ze to tylko bat na terrorystow, ze porzadny obywatel nie musi sie niczego obawiac. http://www.unelected.org/goodbye-bill-of-rights-obama-signs-ndaa

[2012-01-05] G Nowak
@ polon. pełna zgodność, też uważam, że media mainstrem-owe powinny zająć jakieś stanowisko w tej sprawie bo inaczej lud będzie nabierał podejrzeń. Dzisiaj jest już multum informacji na ten temat w internecie. Zwłaszcza w USA. Osobiście spodziewałbym się wyciszenia,uspokojenia i wyjaśnienia społeczeństwu, że nie ma czego się obawiać, że regulacje prawne mają jedynie charakter prewencyjny, że to tylko bat na złych terrorystów i że spokojny obywatel nie musi sie tego obawiać itp. Gdybym pracował po tamtej stronie to zrobiłbym wywiad z kilkoma uznanymi medialnie "autorytetami" którzy jasno i definitywnie wyjaśniliby społeczeństwu "niepotrzebne obawy". Przy okazji z kilku niezależnych źródeł informacji można zrobić wariatów lub oszołomów. Fakty są jednak takie, że te regulacje prawne zostały uchwalone. Nie jestem prawnikiem ale ciekaw jestem jak w praktyce mają się przepisy tej cyklicznej ustawy depertamentu obrony do nadrzędności ustawy zasadniczej. Ta ustawa będzie działać ale na razie nie ma czego się bać bo zapewne i za pół roku utworzone przez FEMA obozy będą pewnie jeszcze puste ale nie mam tego przekonania czy będą nadal puste jeszcze za 3-4 lata. Właśnie w tym szkopuł, że mądrzy ludzie widzą rzeczy w nieco dłuższym horyzoncie i mają na tyle wyobraźni aby sobie uzmysłowić skutki pewnych decyzji. Poza tym jaka jest definicja terrorysty ? Kto będzie kwalifikował delikwenta na terorystę i według jakich kryteriów ?

[2012-01-05] Add
pieszczony Carlin znów przewidział sprawy: "Wiecie że mamy miotacze ognia? Znaczy my nie mamy. Armia ma Ej! To znaczy, że mamy przejebane jak byśmy chcieli wyjść przeciwko armii!"

[2012-01-05] MIR67
http://www.nytimes.com/2011/12/15/us/politics/obama-wont-veto-military-authorization-bill.html?scp=1&sq=obama-wont-veto-military-authorization-bill&st=cse

[2012-01-05] cytat Jamesa Madisona
Słowa ojca Konstytucji i Karty Praw, Jamesa Madisona: „Historia dowodzi, że sposoby obrony przed obcym zagrożeniem stają się instrumentem tyranii w domu” (…) „Jest to smutny dzień gdy oddajemy Prezydentowi, którego możemy nawet lubić, moc zamykania obywateli bez sądu, bezterminowo i to odosobnieniu podległym armii. Wymazuje to nasze prawo do sprawiedliwego sądu, i możliwość obrony przed oskarżeniami. Te prawa z Karty Praw zostały nam wszystkim zabrane. Możesz myśleć ‘to mnie nie dotyczy’. Uważaj – to jest dokładnie to co ludzie myśleli w innych miejscach, i jak to mówił Dietrich Bonhoeffer w niemieckim obozie jenieckim ‘… przyszli w końcu po mnie, i nie miał kto się przeciwstawić’

[2012-01-05] Add
pieszczony Carlin znów przewidział sprawy: "Wiecie że mamy miotacze ognia? Znaczy my nie mamy. Armia ma Ej! To znaczy, że mamy przejebane jak byśmy chcieli wyjść przeciwko armii!"

[2012-01-05] Add
"Osobiście spodziewałbym się wyciszenia,uspokojenia i wyjaśnienia społeczeństwu, że nie ma czego się obawiać, że regulacje prawne mają jedynie charakter prewencyjny, że to tylko bat na złych terrorystów i że spokojny obywatel nie musi sie tego obawiać itp. " Panie Grzegorzu! Wystarczy nam teraz czekać, jak tu już na wstępie prorokował Prorok, na zabójstwo tow. Kirowa.

[2012-01-06] x
USA było kreowane na panstwo demokratyczne,pokojowe a na swoim podwórku robią co chcą,wojny z Afganistanem,Irakiem dla ropy.Maja w tym swój interes nie robia tego pokojowo na domiar zlego chca jeszcze wojny z Iranem. Napewno wyniknie z tego jakaś wojna,już wkrótce

[2012-01-06] Gość
http://www.gpo.gov/fdsys/pkg/BILLS-112hr1540enr/pdf/BILLS-112hr1540enr.pdf

[2012-01-06] xx
Wiele wskazuje na to, że USA małymi krokami zmierzają do dyktatury. Najpierw przekroczony został Ribikon poprzez ograniczenie swobód obywatelskich w ramach Patriot Act. Teraz, po kilku latach braku masowych protestów ze strony społeczeństwa otwarto wrota do dyktatury poprzez zapisy The National Defense Authorization Act. Bierność społeczeństwa to przyzwolenie na dalsze podkręcanie pętli.

[2012-01-06] G Nowak
@ krakowiak, Panie Krakowiak, ja nikomu nie narzucam żadnej wizji. To co zaprezentowałem to jest moja osobista interpretacja tego dokomentu. Albo będę się mylił albo będę miał rację. Przecież kilka lat temu pisałem w grupie zamkniętej dla inwestorów, że moim zdaniem strefa Euro najprawdopodniej upadnie. Nawet na forum publicznym pojawił się tytuł informujący o zbliżających się przyszłych wydarzeniach http://www.amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=320. Pod własne projekcje zasugerowany został zyskowny sygnał dla inwestorów: http://www.amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=339 . A kiedy zamknięty został sygnał sprzedaży euro ? Kiedy amerykańskie "wolne media" podały, że Soros spotkał się z funduszami i współnie będą grali na spadki euro - co było totalną minipulacją ale o tym "wolne media już nie piszą". Dzisiaj upadek strefy euro jest faktem, czekamy tylko na potwierdzenie faktycznego upadku Grecji co wyrazi się brakiem pierwszej zapłaty rat kredytowych i powszechnym szokiem. Szokiem dla tych co nadal wierzą że kryzys uda się pokonać. Jest przecież tyle spotkań ratunkowych EU i Grecja nie upadła - więc naiwni sądzą, że wszystko się jakoś ułoży. Nic bardziej błędnego - czekamy tylko na godzinę 0 która powina nastąpić w mojej ocenie już w tym roku. Czy ktoś kto mówił 2-3 lata temu, że grozi nam rozpad EU był uważany za normalnego ? Absolutnie nie. Euro dolar stał wtedy na szczytach. Miałem wiele emaili z niecenzuralnymi tekstami odnośnie mojej osoby których nie warto z uwagi na poziom dyskusji przytaczać. Mało tego u wielu osób które mnie znały od dawna - zauważyłem także pewną rezerwę. Przypuszcam, że w domyśle była ocena - faceta porąbało. Po 3 latach fakty są wszystkim znane. Dzisiaj odważam się mieć znowu inne zdanie. Znowu na polu na którym jest spokój, cisza i pozornie nie widać żadnych zagrożeń. Nie znaczy to, że nie mogę się mylić. Mało tego, życzyłbym wszystkim i sobie abym się mylił. Na dzień dzisiejszy pozwalam sobie jednak pozostać przy swoim - odrębnym zdaniu co do tego co wydarzyło się 1 stycznia 2012 roku i jakie to może mieć konsekwencje nie tylko dla USA ale i dla reszty świata. Cieszmy się z resztek demokracji bo niebawem przyjdzie bat prawny na niezależne strony internetowe które ... sieją anarchię, defetyzm, spiskowe teorie są aspołeczne itd. To ostatni bastion wolności słowa. Wolność nie jest wartością która się zdobyło na trwałe. Trzeba o nią zawsze walczyć. To jest przybliżona cytata kogoś mądrzejszego ode mnie.

[2012-01-06] Miss Grey
Ludzie, ktoś już wcześniej to pisał wyżej, ja tylko apeluję powtórnie. Sprawa jest na tyle poważna, że trzeba pisać o tych tematach gdzie tylko można. Trzeba wzbudzić zainteresowanie ludzi tym co się dzieje wokół nas naprawdę. Nie chodzi o to żeby ktoś nam uwierzył od razu bo to niemożliwe. Ludzie mają swoje przekonania i ważne życiowe problemy: praca, awans, dzieci, kredyty, chleb. Chodzi o to żeby ludzi zainteresować tematem, żeby sami zaczęli szukać prawdy. Jak ktoś ma rozum i dobre intencje to sam zacznie szukać informacji na ten temat i nie damy się zniewolić. Ludzie - DZIAŁAJCIE. Jeśli uważacie, że ktoś jest debil i pisze jak debil to postarajcie się znaleźć niezależne informacje które na 100 % utwierdzą was w tym przekonaniu, że to rzeczywiście debil. To wszystko, cały wasz wysiłek. Tylko tyle i aż tyle. Jestem tylko skromną doktorantką na uniwersytecie i nie stać mnie na to żeby inwestować ale dzięki przyjaciółce która podała mi Pana stronę jeszcze na onecie - od kilu lat śledzę Pana opinie i proszę mi wierzyć, że są one bliskie wielu uczciwym i normalnym ludziom. Proszę być sobą i robić to co dotychczas. Wierzę, że Bóg dał Panu wielki dar który pozwala dostrzegać rzeczy przyszłe. Proszę wykorzystać to w dobrych celach. Jest Pan mądrym i dobrym człowiekiem i trzymam za Pana kciuki aby nie ustawał Pan w przedstawianiu prawdy takiej jaka jest. To Pana wewnętrzna powinność i obowiązek.

[2012-01-06] maklera
Panie Grzegorzu. nic dodac nic ując. o czym musza wiedziec władze usa/w zasadzie wladze swiatowe/ ze już od 6 lat szykują obozy koncentracyjne w usa? mają juz gotowe pociagi do transportu jeńców (na swoim terytorium), całe obozy, nawet super skladne trumny nie zajmujące miejsca. skoro oczekują tego od kkilku lat to: 1. albo sa wariatami bo od lat nie reagują na kryzys 2. albo sami zaplanowali to co ma nadejsc. innych opcji nie ma. robi się straszno.

[2012-01-06] Nowak to nacjonalista i szajbus
Jak można pierd..ić takie bzdety. Na wolną Europę i wogóle. Dzięki socjalistycznemu systemowi od 50 lat mamy pokój w Europie. Czyś ty Nowak oszalał ? Wywołujesz demony nacjonalizmu. Chcesz zburzyć pokój i normalne spokojne życie ? Chcesz wojny ?

[2012-01-06] mądry
Nowak jesteś głupi jak para różowych kaloszy. Chce sie naćpać i mieć takie wizje jak ty

[2012-01-06] plk. UBeee Dziadzia
Szanowni komentatorzy!Zdecydowana wiekszosc politykow,to tylko marionetki,i to juz od tzw."rewolucji francuskiej".Celem "globalistow" jest rzad swiatowy(absolutna wladza),a USA,czy UE,to stopnie do tego celu.Jesli ktos sie tym interesuje,to prosze sprawdzic,do kogo naleza prawie wszystkie tzw.Narodowe Banki. PS.Mozemy sie tylko domyslac kogo "globalisci"chca umiescic w tym rzadzie.

[2012-01-06] maklera
Panie Grzegorzu. nic dodac nic ując. o czym musza wiedziec władze usa/w zasadzie wladze swiatowe/ ze już od 6 lat szykują obozy koncentracyjne w usa? mają juz gotowe pociagi do transportu jeńców (na swoim terytorium), całe obozy, nawet super skladne trumny nie zajmujące miejsca. skoro oczekują tego od kkilku lat to: 1. albo sa wariatami bo od lat nie reagują na kryzys 2. albo sami zaplanowali to co ma nadejsc. innych opcji nie ma. robi się straszno.

[2012-01-06] Stały czytelnik
Panie Grzegorzu.Czytam Pana od ponad 3 lat a podobnymi do pańskich obserwacjami i dociekaniami zajmuję się od 10 lat. Niestety jesteśmy w ogromnej mniejszości skazanej na wymarcie. Natomiast stety - bo bycie w tej mniejszości potwierdza naszą normalnośc. Poza tym z prądem płynną tylko zdechłe ryby.Co do mieszkańców matrixa to i tak ich Pan nie przekona.Proponuję dalej robic to co dotychczas i niczym się nie zrażac.Z całym szacunkiem i podziękowaniami za trzeźwe spojżenie Pozdrawiam Pana. DO WSZYSTKICH CZYTELNIKOW - Myślę,że powinniście byc wdzięczni gospodarzowi za stopniowe oswajanie Was z prawdą.Gdyby to zrobił gwałtownie(np:jednorazowo)moglibyście nie dożyc z rozpaczy następnego dnia. Pozdrawiam Was równierz.

[2012-01-06] .
Ciekawy opis sytuacji o której również milczą media :Islandczycy sprawili, że rząd, który aprobował pod dyktando światowej finansjery zubożyć islandzki naród zgodnie ze scenariuszem aktualnie "przerabianym" przez Grecję podał się w komplecie do dymisji! Główne banki w Islandii zostały znacjonalizowane i mieszkańcy zdecydowali jednogłośnie zadeklarować niewypłacalność długu, który został zaciągnięty przez prywatne banki w Wielkiej Brytanii i Holandii. Doprowadzono też do powołania Zgromadzenia Narodowego w celu ponownego spisania konstytucji. I to wszystko w pokojowy sposób. To prawdziwa rewolucja przeciw władzy, która doprowadziła Islandię do aktualnego załamania. Na pewno zastanawiacie się, dlaczego te wydarzenia nie zostały szeroko nagłośnione? Odpowiedź na to pytanie prowadzi do kolejnego pytania: Co by się stało, gdyby reszta europejskich narodów wzięła przykład z Islandii? Oto krótka chronologia faktów: Wrzesień 2008 roku: nacjonalizacja najważniejszego banku w Islandii,Glitnir Banku, w wyniku czego giełd zawiesza swoje działanie i zostaje ogłoszone bankructwo kraju. Styczeń 2009 roku: protesty mieszkańców przed parlamentem powodują dymisję premiera Geira Haarde oraz całego socjaldemokratycznego rządu,a następnie przedterminowe wybory. Sytuacja ekonomiczna wciąż jest zła i parlament przedstawia ustawę, która ma prywatnym długiem prywatnych banków (wobec brytyjskich i holenderskich banków) wynoszącym 3,5 miliarda euro obarczyć islandzkie rodziny na 15 lat ze stopą procentową 5,5 procent. W odpowiedzi na to następuje drugi etap pokojowej rewolucji. Początek 2010 roku: mieszkańcy zajmują ponownie place i ulice, żądając ogłoszenia referendum w powyższej sprawie. Luty 2010 roku: prezydent Olafur Grimsson wetuje proponowaną przez parlament ustawę i ogłasza ogólnonarodowe referendum, w którym 93 procent głosujących opowiada się za niespłacaniem tego długu. W międzyczasie rząd zarządził sądowe dochodzenia mające ustalić winnych doprowadzenia do zaistniałego kryzysu. Zostają wydane pierwsze nakazy aresztowania bankowców, którzy przezornie odpowiednio wcześniej uciekli z Islandii. W tym kryzysowym momencie zostaje powołane zgromadzenie mające spisać nową konstytucję uwzględniającą nauki z dopiero co "przerobionej lekcji". W tym celu zostaje wybranych 25 obywateli wolnych od przynależności partyjnej spośród 522, którzy stawili się na głosowanie (kryterium wyboru tej "25%u2033 - poza nieposiadaniem żadnej książeczki partyjnej - była pełnoletniość oraz przedstawienie 30 podpisów popierających ich osób). Ta nowa rada konstytucyjna rozpoczęła w lutym pracę, która ma się zakończyć przedstawieniem i poddaniem pod głosowanie w najbliższych wyborach przygotowanej przez nią "Magna Carty". Czy ktoś słyszał o tym wszystkim w europejskich środkach przekazu? Czy widzieliśmy, choćby jedno zdjęcie z tych wydarzeń w którymkolwiek programie telewizyjnym? Oczywiście - NIE! W ten oto sposób Islandczycy dali lekcję bezpośredniej demokracji oraz niezależności narodowej i monetarnej całej Europie pokojowo sprzeciwiając się Systemowi. Minimum tego, co możemy zrobić, to mieć świadomość tego, co się stało, i uczynić z tego "legendę" przekazywaną z ust do ust. Póki co wciąż mamy możliwość obejścia manipulacji medialno informacyjnej służącej interesom ekonomicznym banków i wielkich ponadnarodowych korporacji. Nie straćmy tej szansy i informujmy o tym innych, aby w przyszłości móc podjąć podobne działania, jeśli zajdzie taka potrzeba

[2012-01-06] Stały czytelnik
Jeszcze coś dla mieszkańców matrixa,co może im byc pomocne w odnalezieniu się w tragicznej rzeczywistości :http://imageshack.us/f/408/zdju.jpg/

[2012-01-07] magiel
Do magla ludzie,do magla.

[2012-01-07] sms
Sugeruję zastanowienie sie nad demokracją z 1,2 mln podsłuchów - w Europie, UE...:)

[2012-01-07] Gość
nie jestem rasistą, ale tak jak mówią w filmach "take a black man to do the dirty work" =]

[2012-01-07] obserwuj
Szacunek Panie Grzegorzu za publikację tak niepopularnych i skrzętnie przemilczanych faktów. Oby więcej znajdowało się odważnych osób jak Pan, osób myślących i widzących prawdę. Jesteśmy w przededniu poważnych i niestety potencjalnie bardzo negatywnych zmian. Technologie jakimi dziś dysponują "siły ciemności" są nieporównywalne z tym co miał do dyspozycji Hitler i Stalin. Pozdrawiam Serdecznie

[2012-01-07] Łukasz
wszystko to zmierza ku Nowemu Porządkowi Swiata,przecież duzo ludzi na calym swiecie widzi ze dzieje sie bardzo zle,dlaczego nie wyjsc na ulice i zrobic totalna rozpierduche,a dokladniej; to wejść do Sejmu i spuścić im porzadne wpier...tak jak my Polacy potrafimy to najlepiej,nie umiecie rzadzic,to wpier,az sie nauczycie...

[2012-01-07] olo
Jak wyjdą Madziarzy na ostatnich swych posunięciach? Może są prekursorami nieuniknionych zmian? Może jednak jest szansa na obronę przed NWO? Nawet kosztem czasowych wyrzeczeń...

[2012-01-07] Gość
Ograniczaja swobody obywateli zeby zrobic z nich niewolnikow... Dla tych co nie widzieli polecam obejrzeć film Zeitgeist.

[2012-01-07] FEMA
W wypadku czerwonego alarmu, FEMA ma prawo: - przejąć jakąkolwiek własność prywatną, - przejąć jakiekolwiek fundusze, - otoczyć kordonem miasta, - przejąć władzę nad transportem i drogami, - zwieźć ludzi do tymczasowych obozów relokacyjnych Liczba znanych obozów FEMA: ponad 600 - na całym terytorium USA. Czy ONI spodziewają się jakiejś globalnej zarazy, czy może robią to przez ich socjalistyczną przezorność? Czas pokaże...

[2012-01-08] Bogdan
FEMA przysłała do mego domu swego inspektora PO POwodzi i huraganie "Irena". Stwierdził co następuje:nowa pralka i suszarka,wiele sprzętu elektrycznego i elektronicznego-zniszczone.Straty nie mniejsze niż 10 tys. dolarów.PO 5 miesiącach odpowiedź FEMA-dom nie jest zagrożny,można w nim mieszkać. Moja dygresja: woda stała w piwnicy przez 5 dni na wysokości dwóch stóp gdyż nie było prądu,a ja z rodziną byłem w Polsce.Oczywiście moje nazwisko miało wpływ na decyzję o odszkodowaniu.Nie ma przypaadku jakiegokolwiek żyda,który mieszka w promieniu 500 mil od epicentrum uderzenia huraganu "Irena",który nie otrzymałby odszkodowania.

[2012-01-08] gilmore
http://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/17/usa-wojna-przeciwko-amerykanom-oficjalnie-zatwierdzona/ tutaj kolega o tej samej tematyce pisał troszkę wcześniej. Ale on posuwa się dalej w innych wpisach dlatego cytuje głównie ten który dotyczy tego samego tematu.

[2012-01-08] Bieda
Dziękuję Panie Grzegorzu za kolejne wpisy!!

[2012-01-08] Martin
Witam. Panie Grzegorzu czytam Pana wypowiedzi od kilku lat i podziwiam Pana za to co Pan robi - pełen szacunek. Dobrze, że jest ktoś taki jak Pan potrafiacy odczytac i przekazac pewne sygnały. Proszę nie przejmowac sie krytycznymi i idiotycznymi postami osób zbałamuconych przez media. Good Job Greg please more!!!!! Szkoda tylko, że wciąż czekam na dostep do forum zamknietego:-(

[2012-01-08] Gość
Panie Oserwator dobrze pan to wszystko obserwuje, Ameryka bedzie panstwem policyjnym, demokracja, ha, ha to tylko z nazwy, zyje w tym kraju od 20 lat. Polska...ale lepiej jak to powie kto inny tutaj, there you go... Jednak, gdy zbagatelizujecie Moje wołanie, to nie ostaniecie się pośród konsekwencji swoich wyborów, jakich dokonacie. Cały świat i Polska coraz bardziej zapadają się wewnętrznie. Następuje coraz większy spadek wydajności całej gospodarki. Tworzone są coraz bardziej zamotane prawa, których niewielu już je rozumie. Polska gospodarka niedługo dozna trwałej zapaści, a podnieść się z niej będzie bardzo ciężko. Jest tylko kwestią czasu, kiedy będziecie o Polacy musieli ogłosić bankructwo swojej gospodarki. Gorszym kryzysem jest już objęty Kościół Polski. Zwyczajny człowiek traci już nadzieję, a demon mnoży swoich „proroków” w Polsce i na świecie. Tych rozpoznacie po owocach ich działania. Wielkimi krokami zbliża się czas, kiedy oczyszczę Polski Kościół, rozpoczynając oczyszczenie od jego głowy, czyli kierujących Nim w Moim Imieniu Po za tem bardzo prosze przeczytajcie Apokalipse Sw Jana, jest tam wszystko z detalami, Bestia to Masoni, a pamietajcie ze chipy ktore beda wprowadzone w Stanach, a moze nie tylko ( Hiszpani juz wielu zostalo zachipowanych) to znak Besti (666). Jesli bedzie wojna to atomowa, a moze byc i maja taka bron ze nikomu nawet sie nie sni.Pozdrawiam

[2012-01-08] kam
na wikipedii jest o tym artykuł, więc chyba nie jest to jakaś tajemnica. Problem w tym, że wiele osób nie umie tego interpretować, stąd brak info w mediach. Wielu Amerykanów daje na to przyzwolenie. Innych w ogóle to nie obchodzi

[2012-01-09] Gość
ta wiadomości mnie zszokowała co oni planują .

[2012-01-09] Gregorio
tak się zastanawiam...może zanim ocenzurują internet i ludzie normalni przestaną mieć możliwość kontaktu tą drogą, może wymyślmy jakiś ruch społeczny? skoro ma być tak źle to dlaczego czekać potulnie na katastrofę i godzić się na dyktat nieuków i hochsztaplerów??? Panie Grzegorzu, mam Pan zdrowe poglądy na rzeczywistość, wielu Pana popiera...co Pan na to???

[2012-01-09] Rafał
Witam, chciałem zapytać czy można się jakoś skontaktować z osobami zajmującymi się serwisem. Może przejdę do sedna, chciałbym ten artykuł umieścić na swojej stronie(blog). Tylko nie widzę, tutaj żadnych danych kontaktowych, gdzie mógłbym się zwrócić.

[2012-01-10] Gość
@Rafał Oto co pisze pod artykułem: •Z uwagi na wagę publikowanych informacji wyrażam zgodę na rozpowszechnianie wiadomości umieszczanych na stronach otwartych serwisu giełdowego amerbroker.pl za wyjątkiem analiz publikowanych w serwisie zamkniętym

[2012-01-10] Gość
To wszystko jest oczywiste! Amerykanie przygotowuja sie do wojny...

[2012-01-10] Marr
Polska wydaję się być w bezpiecznej geopolitycznej pozycji.Pierwszy raz od dawna. Nawet etnicznie paradoksalnie Stalin nie pozostawił nam problemu. Miejmy nadzieję że dżuma amerykańska nie zdąży nas zarazić. Marr

[2012-01-11] passenger
Wyciszyć trepa: 1. Widać, że do wojny z Iranem żołnierze już są już gotowi 2. Widać jak sprawnie działa cenzura, w "wolnych mediach" http://www.youtube.com/watch?v=KUh-KUNzuQM

[2012-01-12] G Nowak
@ Marr, w pełni podzielam tę opnię i od dawna ją głoszę. Polska po raz pierwszy od wieków ma szansę na to aby pozostać na peryferiach obecnych konfliktów. Oś potencjalnych konfliktów biegnie w zupełnie innym miejscu.

[2012-01-12] Suchy
....Może w końcu ludzie przekonają się że NWO,Grupa Bilderberg,Iluminaci,Euro,Amero,Bank Centralny,11/9/2001,Inwazja pod fałszywym pretekstem na Irak,teraz Iran ma być zagrożeniem- itp.to nie są ,,Teorie spiskowe" tylko z szatańską wręcz zręcznością dokładnie wyreżyserowany globalny ,,Spektakl"...Dobrze że coraz więcej ludzi się ,,budzi". ,,kill Them Dead Before Them Spread..."-Peter Tosh 1944-1987

[2012-01-12] Stały czytelnik
@ G.Nowak (Oś potencjalnych konfliktów biegnie w zupełnie innym miejscu.) - Wcale nie bez przyczyny - http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/judeopolonia/ A teraz podstawowe pytanie :Dżuma czy Cholera? Polecam też rozważania nt. długiego braku zimy w Europie http://www.youtube.com/watch?v=p0BPMaePnuc

[2012-01-13] Suchy
Niestety ale obawiam się że Polska bezpieczna nie jest.Jesteśmy członkami NATO,UE,związani różnymi traktatami,umowami,zobowiązaniami itp.Lecz nawet gdyby i to odrzucić,nie jesteśmy w stanie w żaden sposób ,,stanąć z boku" 3 wojny światowej,w której udział biorą tacy gracze jak -U.S.A.,Kanada.Brazylia,Chiny,Rosja,Indie,UE,Iran,Korea Północna i wiele innych większych lub mniejszych państw na całym globie.

[2012-01-14] Stały czytelnik
Uzupełnienie do poprzedniego wpisu -http://marucha.wordpress.com/2011/10/10/program-eliminacji-polakow/ http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/24/polska-%e2%80%93-najlepszy-przyjaciel-izraela-w-unii-europejskiej/#more-7438 http://marucha.wordpress.com/2010/12/12/odzydzic-polske/ @Suchy Żadne państwo nie jest bezpieczne. Ogoleni mają byc wszyscy. http://bankowaokupacja.blogspot.com/2011/10/koncentracja-bogactwa. html http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=5801&Itemid=56 Co także brał pod uwagę w jednej z projekcji Gospodarz. Chodzi o to,aby nie było np.takiego finału : http://www.iplex.pl/filmy/droga,1751

[2012-01-14] dd
A robic to nie ma komu!

[2012-01-15] Gość
Amerykanie używają tzw. text book. Jest to chyba najstarsza książka świata. Stosowali ją m.in. Rzymianie, Grecy, Niemcy, a teraz Amerykanie. Chyba nie muszę się tutaj rozpisywać. Dla nas Polaków jest to temat dobrze znany. Nistety dla Amerykanów, a co za tym idzie również dla nas nic dobrego to nie wróży. Amerykanie są w tej chwili w stanie uśpienia podobnym do czasów dojścia Hitlera do władzy. Ta ustawa wzasadzie eliminuje jakąkolwiek możliwość konfrontacji, która i tak nastąpi. Po to właśnie blisko 1000 obozów "koncentracyjnych" FEMA na terenie USA, które budowane są od kilkunastu lat. Wszystko mają zaplanowane i posuwają się do przodu bez wazeliny...

[2012-01-19] ważny gość
Te Nowak nie napisaliście o tym pierwsi bo jest na ten temat mnóstwo informacji w necie. Poza tym ta ustawa nie wnosi jeszcze żadnej dyktatury.

[2012-01-19] G Nowak
@ ważny gość, polecam czytanie ze zrozumieniem. Na moment pisania tego tekstu nie było w mediach infromacji o tym, że Obama podpisał tę ustwaę. Owszem, były informacje wcześniejsze, że Kongres ma się zająć taką ustawą i były informacje, że z uwagi na drastyczność zapisów Obama deklarował, że jej nie podpisze. Dwa dni później w tzw. niezależnym internecie pojawiło się już na ten temat mnóstwo informacji. ".. ustawa nie wnosi jeszcze żadnej dyktatury" - a czy w tekście jest gdzieś napisane, że ją już i bezpośrednio wnosi ? Nie. Czytanie ze zrozumieniem i podstawową chociażby znajomością języka polskiego pozwala zauważyć w samym tytule znak zapytania, prawda ? Myślenie nie boli, zaś interpretacja jest osobistą sprawą piszącego i przyszłość dopiero pokaże czy się mylił czy miał rację. Oby się mylił - ale marne są szanse na taki scenariusz.

[2012-01-20] Gość
czy sopa ma coz z tym wspolnego? co sie dzieje w ameryce? gdzie my zyjemy?

[2012-01-20] Gość
a ja już sądziłam, że bajko o końcu świata to wyssane z palca, ale widzę, że jednak nie... prędzej , czy później doczekamy się jakiejś ciekawszej akcji i widzę , że min . USA się już do niej zabiera... SOPA, PIPA, NDAA, ciekawe co dalej ...

[2012-01-21] historyk
By zwyciężyło zło wystarczy by ludzie dobrzy nic nie robili.

[2012-01-21] Stały czytelnik
http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=5958&Itemid=56 Wypowiedzi tej nie można bagatelizowc,ponieważ Henio jest raczej najlepszym regionalnym praktykiem wojennym(Wietnam,Laos,Kambodża,Korea-Indochiny) NWO. Poza tym swego czasu wspominał o planie konfliktu Chiny-Rosja jego dobry kumpel Zbig Brzeziński,też chyba najlepszy z kolei teoretyk NWO. Biorąc więc poprawkę na szatańską zasadę mieszania prawdy z fałszem, po wyciągnięciu z między wierszy tylko części prawdy i tak strach się bac. Jeśli poprzedzą to jakimiś Lehmanami,Euro-rozpadami,Iranami,US-rewolucjami, a na deser zaserwują nam np: powyższe to już pod koniec lat 20-ych poprosimy ich na kolanach o czipy RFDI. Może nawet cześniej? Trzymajmy się GÓRY gdy drabina leci.

[2012-01-21] Stały czytelnik
@historyk Nie mam zamiaru przekształcac tego portalu w katolicki, ale chciałbym uzupełnic Pana znanie - http://www.youtube.com/watch?v=wOOAjiCnEIs&NR=1

[2012-01-22] romek
Panie Greg lubi Pan straszyc Ja cały czas inwestuje w akcje i zarabiam nawet w bessie są spólki na któych można zarabiac a Pana artykuły choc ciekawe troszke to fantastyka naukowa :)

[2012-01-22] G Nowak
@ Romek, Panie Romek, odnosze wrażenie, że chyba się trochę nie rozumiemy a w zasadzie Pan mnie nie do końca rozumie. Po pierwsze ja nikogo nie straszę, ja tylko mam dość wysublimowaną wrażliwość intelektualną do wyciągania (najczęściej) właściwych wniosków na najbliższą przyszłość. Nie na przyszłość która będzie za 2 czy 6 miesięcy ale na nieco dłuższą. Taką skalkulowaną na mniej więcej kilka-kilkanaście lat. Proszę nie sądzić, że to o czym piszę będzie realizować się jutro lub pojutrze. Ja pisze o procesach a te z natury rzeczy muszą trwać długo. Za kilka lat przekona się Pan, że nie jest żadna fantastyka naukowa :) Swoją drogą już dzisiejsze ataki hakerów na polskie strony rządowe powinny Panu dać dużo do myślenia. Zaledwie kilka postów powyżej pisałem, że kolejnym polem bitwy będzie wojna o zablokowanie wolności słowa w internecie. Szczerze - spodziewałem się tego za 2-3 lata. Jestem zaskoczony,że dzieje się to tak szybko. A jeśli chodzi o akcje i giełdowe inwestycje to nie widzę większego związku z powyższym tematem - ja też podaję dużo sygnałów kupna które przynoszą inwestorom ponadprzeciętne zyski. Nie ważne czy będzie spadać czy będzie rosło - najważniejsze aby trend był szybki i dynamiczny. Polityka uderzy w giełdy później.

[2012-01-23] ww3
@G Nowak Mam podobne odczucia do przyszłości. Może przesadzam ale obserwując to co się dzieje za niedługo może wybuchnać kolejna wojna światowa. Chiny i Rosja oficjanie powiedziały że będą bronić Iranu w razie ataku. Ameryka z kolei nie może dopuścić do rozwoju Irańskiej Giełdy Naftowej, która walczy o to żeby za ropę nie rozliczać się już w dolarach. Jeżeli rozlicznia przeszłyby na euro to byłoby to bardzo złe dla gospodarki Amerykańskiej (tego nie jestem pewien ale tak gdzieś czytałem). Dlatego Ameryka zmusi Izrael do ataku Iranu. Jeżeli dojdzie do ataku i odpowiedzą na niego również Chiny i Rosja no to mamy kolejną wojnę światową... Mam nadzieje, że to co napisałem to tylko brednie i się nie sprawdzą.

[2012-01-24] Gregorio
czyżby Soros przemówił ludzkim głosem??? http://wiadomosci.onet.pl/swiat/soros-ostrzega-przed-walka-klasowa-w-usa,1,5006547,wiadomosc.html

[2012-01-26] muzyk
No to wojna o ACTA zamknęła kompletnie gęby Pana oponentom. Pisał Pan o wojnie domowej w USA co i mi wydawało się nadużyciem a parę dni później media podają że Soros ostrzega przed walką klas w Ameryce. Skąd Pan bierze informacje, a może ma Pan wtyczkę u Bildbergów ? :)

[2012-01-31] Bidi
Trochę przesadzasz z tą ziemią obiecaną. Indianie do dziś gniją w rezerwatach i wcześniej wyrzynali ich jak chcieli. Ale sam fakt uchwalenia takiego prawa pachnie mi Orwellem. Kiedy u nas? :(

[2012-02-21] Passenger
Trochę o zamieszkach w UK i teza, że policja specjalnie nie interweniowała, żeby zwykli obywatele przestraszyli się chaosu na ulicach i byli bardziej skłonni do zacieśnienia kontroli ze strony państwa http://www.youtube.com/watch?v=0fqvHH8kEH0&feature=related

[2012-03-02] orzel
Narody sa pomieszane. Nazwiska sa pomieszane i nie bedzie zadnej wojny. Obecne wojny moglybybyc tylko wojnami bratobojczymi.............. I nie robcie paniki. Ta prowokacja doprowadza do szerzenia paniki niepokoju i wzajemnego braku zaufania... A przeciez chodzi o to zeby bylo odwrotnie. i nie ulatwiajcie pracy macicielom. Najwazniejsze jest miec zdecydowane, mocne zasady zyciowe i nie poddawac sie..........obcym wplywom. Niech one straca tzw. grunt pod nogami. Jestesmy wszyscy zwyklymi smiertelnikami. Nawet ta "Mafia" choruje na raka,czy epilepsje i posiada rodziny. I po co te niepokoje....

[2012-03-19] ajmk
Autor sie nie myli, sa na to dowody: http://shofar737.wordpress.com/2012/01/25/obama-to-fill-gitmo-with-americans-as-ndaa-law-passes-3/

[2014-05-18] gosc
Dla tych wciąż wątpiących ;) https://www.youtube.com/watch?v=79RWAfx7o50

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)