Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2023 r
w 2024 r
w 2025 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Publiczny

1. NOWOROSJA oficjalnie już na mapach świata

 

Noworosja 

 

Na oficjalnych mapach National Geographic mamy już zaznaczoną oficjalną mapę nowego lansowanego przez Putina państwa o nazwie Noworosja. Zastanawiające jest jednak to, że National Geographic wie więcej niż reszta świata. Do tej pory Rosjanie kontrolują jedynie okręg Donbasu a nie całe terytorium Noworosji. Jeżeli faktycznie dalszy konflikt spowoduje odcięcie Ukrainy od morza Czarnego to państwo może stać się zarzewiem konfliktów na lata albo może ulec totalnemu rozkładowi. 

Podpisanie rozejmu w Mińsku dotyczące zawieszenia broni w okręgu Donbaskim jest bez wątpienia klęską Ukrainy. Honorując układ z separatystami Ukraina oficjalnie uznała ich w sensie prawa międzynarodowego za stronę konfliktu co będzie mieć daleko idące konskwencje geopolityczne. Ewedentnie świadczy to także o słabości struktur państwa ukraińskiego.

 

Kaza

źródło NG - mapa Noworosja

serwis giełdowy amerbroker

 Komentarze

[2015-01-25] xm
Rosja poczeka na koniec UE a później będzie szantaż energetyczny dla europy środkowej. A tak na marginesie patrząc na mapę azji to mam wraże nie że rosja nie miała wyjścia i musiała "nieoficjalnie" napaść na ukrainę. Prosze prześledzić na mapie gdzie stacjonuje Nato i USarmy w okolo granicy Rosji. Możliwe dlatego koleje umacnianie robią na północnych lodowcach. Ja bym na ich miejscu też miał pietra bo jakby oddali Ukrainę to otwierają się od południa.

[2015-04-07] xxx
http://zn.ua/WORLD/foreign-policy-kak-mozhet-vyglyadet-rossiya-v-2035-godu-esli-putin-dobetsya-svoego-146551_.html

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)